KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 3743102
*
nr 374 3102
Pasteller
1 par, Carl Brandt, sjölandskap, 52x18
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 september 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pasteller sjölandskap vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:40
*
Pasteller
nr 374 3102
Pasteller
1 par, Carl Brandt, sjölandskap, 52x18
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 september 2005 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pasteller sjölandskap vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:40



